خدمات تراشکاری

اگر به دنبال خدمات تراشکاری هستید می توانید از مهارت کارشناسان حرفه ایی ما در زمینه تراشکاری استفاده کنید. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات سوپاپ تراشی و قطعه شویی خدماتی نظیر تراشکاری و کف تراشی سر سیلندر را نیز انجام می دهد.

با استفاده از کف تراشی سر سیلندر چه امکاناتی را می توانید به دست آورید؟

با کف تراشی سر سیلندر می توان  ضریب تراکم موتور را افزایش دهید. توجه داشته باشید که اینکار به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد چرا که زیاده روی در اینکار به سیستم احتراق آسیب می زند.

از دیگر خدمات منحصر به فرد شرکت ماشین ابزار تراشکاری می باشد.

تراشکاری فلزات معمولا با استفاده از ماشین آلات مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این نوع ماشین آلات می توان خدمات تراشکاری را با بهترین انواع دستگاه های صنعتی انجام داد.

تراش

ماشین های تراشکاری مجهز به ابزار ها و تجهیزاتی هستند که برای تراش دادن و همچنین سوراخ کردن قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرند.تراشکاری فلزات می تواند با استفاده از هرزگرد های افقی و همچنین عمودی صورت می گیرد. اما رایج ترین نوع تراش دادن با استفاده از هرزگرد های افقی انجام می شود.

هرزگرد های عمودی به طور کلی تراش عمودی یا VTL نامیده می شوند. اگر قطعه کار از بالا توسط هرزگرد عمودی نگهداری شود، معمولاً به این نوع ماشین تراشکاری یک تراش عمودی معکوس گفته می شود.

ماشین های تراشکاری نوعی از دستگاه های صنعتی هستند که فرآیند حذف مواد است که با قطع مواد ناخواسته برای ایجاد قطعات چرخشی مورد استفاده قرار می گیرد. فرآیند تراش نیاز به ماشین تراشکاری، قطعه کار و ابزار برش دارد.

قطعه کار قطعه ای از مواد از پیش فرم شده است که به فیکسچر ایمن شده است، که خود به دستگاه تراش وصل می باشد و اجازه چرخش با سرعت های بالا را دارد. برش به طور معمول یک ابزار برش تک نقطه ای است که در دستگاه نیز ایمن می باشد، اگرچه برخی از عملیات ها از ابزارهای چند نقطه ای استفاده می کنند.

ابزار برش به قطعه کار چرخان تغذیه می کند و مواد را به شکل تراشه های کوچک برش می دهد تا شکل مورد نظر ایجاد شود.

تراش دهی نیز به عنوان یک فرایند ثانویه برای اضافه کردن یا اصلاح برخی قسمت های قطعاتی که با استفاده از یک فرآیند متفاوت تولید می شوند، استفاده می شود. با توجه به تحمل زیاد و اتمام سطح که تراشکاری می تواند ارائه دهد، برای اضافه کردن ویژگی های تراش دقیق به بخشی که شکل اولیه آن قبلاً شکل گرفته است ایده آل است.

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام کف تراشی باید مورد توجه قرار دهید این است که از سیستم های خنک کننده بیشتر استفاده کنید. همچنین با بالا رفتن ضریب تراکم بالاتر لازم است تا از سوخت هایی با اکتان بالاتر استفاده کنید.