خدمات سوپاپ تراشی

یکی از مهم ترین خدمات گروه صنعتی ماشین ابزار علاوه بر فروش دستگاه قطعه شویی و کف تراشی ارائه بهترین خدمات و تعمیرات می باشد.

یکی از بهترین خدمات این مجموعه انجام سوپاپ تراشی می باشد.

این مجموعه با بهره گیری از مجهزترین دستگاه ها آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به تراشکاری و کف تراشی سر سیلندر و همچنین سایر ماشین آلات مربوطه و همچنین ارائه دستگاه های قطعه شویی توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند.

سوپاپ تریشی یکی از مهم ترین خدمات ماشین ابزار می باشد. شما می توانید علاوه بر خرید دستگاه قطعه شویی کلیه خدمات سوپاپ تراشی را در این مجموعه انجام دهید.

از دیگر خدمات منحصر به فرد و حرفه ای ماشین ابزار می توان به خدمات تراشکاری اشاره کرد که به عنوان یکی از برترین خدماتی است که این مجموعه ارائه می دهد.

سوپاپ

سوپاپ تراشی چیست؟

آیا می دانید سوپاپ ها در کجای خودرو قرار دارند؟ این قطعه به دو صورت سوپاپ گاو و همچنین سوپاپ دود در موتور خودرو تعبیه شده است.

به چه سوپاپی سو‌پاپ گاز می گویند؟ سوپاپی که انرژی یا سوخت مصرفی موتور خودرو به وسیله آن وارد سیلندر‌های موتور خودرو می‌ شود.

سو‌پاپ دود نیز سوپاپی می باشد که موتور اتومبیل ‌ها با استفاده از آن دود تولید شده را در فرایند مصرف سوخت از موتور خارج می‌ کنند.

در واقع سوپاپ گاز در موتور اتومبیل ‌ها از قطر بیشتری برخوردار می باشد و به دلیل جریان آب کنار این سوپاپ ‎ها، همیشه از سوپاپ ‌های دود دمای پایین‌ تری خواهند داشت.

از طرفی سو‌پاپ گاز که در موتور خودرو‌ تعبیه شده است، با فرایند مصرف سوخت و همچنین احتراق به صورت مستقیم تماس ندارد و این موضوع سبب می شود که این نوع سوپاپ ها دچار فرسایش کمتری شوند.

در ماشین ها و خودرو های جدید سوپاپ‌ های گاز از دهانه ‌ای با زاویه ۴۵ درجه استفاده می کنند. که موجب می ‌شود جریان هوا به سرعت وارد سیلندر‌ها شود و در نتیجه عمل احتراق با سرعت بالا تری انجام گیرد.

سوپاپ‌‌ هایی که در موتور اتومبیل ‌ها مورد استفاده قرار می گیرند دارای سه قسمت بشقابک یا همان سر سو‌پاپ، ساق و انتهای ساق می باشد.

معمولا در سوپاپ ‌های گاز به کار رفته در موتور خودرو‌های امروزی انتهای ساق تیز می شود و باعث می‌ گردد ساق سوپاپ گاز بلند ‌تر دیده شود. این تغییر شکل به خاطر آسان ‌تر کردن انتقال جریان هوا در یک راستا می باشد.

برای استفاده از خدمات تراشکاری و همچنین خرید دستگاه قطعه شویی می توانید با کارشناسان ما در تماشین ابزار در تماس باشید.