دستگاه قطعه شویی مدل Agitated Immersion Heated

قطعه
4 روش شستشو در دستگاه قطعه شویی
ژانویه 13, 2020
قطعه شویی
دستگاه قطعه شویی مدل Spray Cabinet
ژانویه 26, 2020

دستگاه قطعه شویی مدل Agitated Immersion Heated

دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مدل هایی دارد؟ این نوع ماشین ها با چه نوع تکنولوژی قطعات و لوازم را شستشو می دهند؟

در مقالات قبلی شما را با 4 روش شستشو با دستگاه قطعه شویی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

بهترین فناوری نماینده تجهیزات پیشرو در صنعت و سیستم های شستشوی قطعات است. این سیستم های واشر قطعات صنعتی عبارتند از: غوطه وری آشفتگی، غوطه وری چرخشی، واشر کابینت اسپری، نقاله درون خطی، تجهیزات و سیستم های تولید سلولی. همه سیستم های تمیزکننده ما از شیمی درمانی های برتر استفاده می کنند.

کدام مدل دستگاه قطعه شویی برای شما مناسب است؟

بهترین فناوری تولید کننده واشر قطعات مخازن تمیز کننده قطعات و کل سیستم ها است. دستگاه تمیز کننده قطعات ایده آل مورد نیاز برنامه شما به کمیت و اندازه قطعات خودرو، ساخت سنگین یا صنعتی که نیاز به شستشو دارند بستگی دارد.

با توجه به اینکه ظرفیت محلول واشر قطعات از 20 گالن تا 1000 گالن متغیر است و می تواند محلول های آبی یا حلال باشد، به راحتی می توانیم به شما کمک کنیم تا در پیدا کردن یک واشر اتوماتیک قطعات با ویژگی های مورد نیاز خود را پیدا کنید. واشر قطعات صنعتی با کیفیت عالی را با قیمت های عالی از بهترین فناوری دریافت کنید.

انواع دستگاه قطعه شویی

دستگاه قطعه شویی با شناور شدن گرمایشی قطعات یا
Agitated Immersion Heated

بهترین فناوری مفتخر است واشر (های) گرم شده شناور را که برای حذف روغن ها، تراشه ها و ذرات از طیف گسترده ای از اجزای طراحی شده است، ارائه دهد. واشرهای قطعات گرم شده ما از شوینده های مبتنی بر آب و مواد شیمیایی حلال بی خطر برای محیط زیست استفاده می کنند.

دستگاه Agitated Immersion Heated دارای مخازن تمیزکننده قطعات هستند که از یک سکوی ساده و در عین حال سفت و سخت طراحی شده و دارای پنوماتیک برای سوزاندن قطعات در قسمت مایع واشر قسمت پایه آب استفاده می کنند.

این عمل همراه با گزینه هایی مانند اولتراسونیک، فیلتراسیون بالای جریان و تورم و سیستم های دفع روغن اطمینان حاصل می کند که تمام روغن و ذرات از نه تنها قسمتهای خارج از قسمتهای شما بلکه حفره های داخلی معابر که انواع دیگر سیستم های شستشوی قطعات نیز حذف می شوند.

دستگاه شوینده قطعات

اسپری زیر واشرهای شناور کاملاً مدولار است. قرار دادن مخازن تمیزکننده چند قسمت در کنار یکدیگر امکان تنظیمات خاص برنامه را فراهم می کند:

  • شستشو، آبکشی، خشک کردن
  • شستشو، آبکشی، آبکشی، خشک کردن
  • شستشو، آبکشی، غیر فعال کردن، آبکشی، خشک کردن و غیره.

برای تهیه بهترین مدل های دستگاه قطعه شویی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 14 =